• Zakończenie roku szkolnygo 2020/2021

• 25 czewrca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Za Nami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń oraz nauczania online. Gratulujemy Wam wszystkim, daliście radę! A szczególnie tym, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dzisiaj żegnaliśmy również kolejnych absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji.

"Nauka to podróż,

która trwa całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

na które warto poznać odpowiedzi..."

Przyjemnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

8:00- MSZA ŚWIĘTA

9:00- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH I-IV

9:30- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU (możliwość uczestniczenia w uroczystości jednego z rodziców dziecka)

10:00- UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLASY VII-VIII ORAZ POŻEGNANIE KLASY VIII( możliwość uczestniczenia w uroczystości rodziców uczniów kończących klasę VIII)

• Konferencja dla rodziców: Szczepienie nastolatków 12+ przeciw COVID-19

• ko-gorzow.edu.pl/konferencje – Organizacja konferencji online z udziałem specjalistów z zakresu ochrony zdrowia adresowanej do rodziców uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Termin konferencji 23 czerwca 2021 r godz. 16.00 platforma Microsoft Teams (po uprzednim zgłoszeniu uczestników).

Prowadzący:

• dr med. Tomasz Jarmoliński – Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Pediatrii i Nefrologii Dziecięcej
            • lek. med. Marcin Zięba – lekarz medycyny rodzinnej kwalifikujący osoby na szczepienia
            • Małgorzata Staśkiewicz – Pełnomocnik Wojewody Lubuskiego ds. realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19
            • Ewa Rawa – Lubuski Kurator Oświaty

Zgłoszenia chętnych do wzięcia udziału w konferencji przyjmowane będą do dnia 22 czerwca 2021 r.  w systemie konferencyjnym dostępnym pod adresem:

Osoby zarejestrowane otrzymają na adres poczty e-mail link do konferencji w dniu 23 czerwca 2021 r.