• Dzień Przedszkolaka

• 20 września to Dzień Przedszkolaka! Tego dnia dzieci wspólnie bawiły się przy ulubionych zabawach muzyczno-ruchowych. Wszystkie dzieci bardzo zmęczone udały się na mini poczęstunek. Naładowały swoją energię i wróciły do zabaw. Na zakończenie tego dnia każdy otrzymał drobny upominek. Naszym najmłodszym życzymy, aby każdy ich dzień był przepełniony wspaniałą zabawą i niósł ze sobą wiele radości! Video relacja

• Sprzątanie Świata

• 22 września nasze przedszkolaki dołączyły do 30. Akcji Sprzątania Świata. Hasłem przewodnim akcji jest "Sprzątanie świata łączy ludzi". Obie grupy przedszkolne posprzątały teren wokół naszej Szkoły. Zebraliśmy 3 worki śmieci. Tego dnia również odwiedził nas druh z OSP Smardzewo Radosław Gabruk, który bardzo zaciekawił wszystkie dzieci. Przedszkolaki uważnie słuchały oraz brały udział w zajęciach. Dziękujemy za tak cenną lekcje! Relacja z wizyty strażaka

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Pierwszy dzień, który przedszkolaki obchodziły to Międzynarodowy Dzień Kropki. Maluszki przyszły ubrane w kropki. Wykonały pracę plastyczną żabki. Użyły do tego swoich paluszków oraz farbki. Starsza grupa zaczęła dzień od układania rytmów, tworzenia zbiorów z kropek. Później każdy stworzył sobie opaskę. Dzieci wykonały pracę plastyczną przedstawiającą pszółki z kropek plasteliny. "Pszczółki" dzięki swojej wyobraźni stworzyły pracę mając na kartce tylko jedną kropkę. Dzieci tego dnia pobudziły swoją kreatywność, pomysłowość oraz talent.

• Zbiórka kasztanów

• ZBIERAMY KASZTANY I POMAGAMY DLA KAROLINKI

Szkolny Klub Wolontariuszy "Podaruj serce" zachęca wszystkich uczniów, rodziców i mieszkańców Smardzewa oraz okolic do akcji zbierania kasztanów dla Karolinki Kołupajło - małej mieszkanki Świebodzina.

Karolina od lat walczy z nieuleczalną chorobą, artrogrypozą, która powoduje sztywność stawów, ścięgien i mięśni.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na rehabilitację Karolinki.

Kasztany prosimy zostawić przed wejściem do szkoły.

Akcja trwa do listopada.

• Szkoły pełne talentów

• Drodzy Rodzice zachęcamy do wsparcia naszej szkoły, przekazując Talenciaki!

Nasza placówka bierze udział w zorganizowanym przez sieć sklepów Lidl projekcie pt.: „Szkoły Pełne Talentów”.

Za każde wydane 50 zł w Lidlu, w tym zawierające min. jeden owoc lub warzywo, dostaną Państwo jednego Talenciaka. Zebrane Talenciaki w papierowej formie przekażcie szkole, umieszczając je w specjalnych pudełkach lub samodzielnie wchodząc na stronę https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040013941, gdzie należy zeskanować kod QR lub przepisać go ręcznie i przypisać Talenciaka naszej szkole.

Zebrane Telanciaki szkoła może wymienić na atrakcyjne nagrody.

Akcja trwa od 01.09.2023 do 05.11.2023.

• Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

• Wszystko co dobre szybko się kończy. Wakacje dobiegły końca.

4 września spotkaliśmy się ponownie w szkole aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Danuta Helińska powitała wszystkich uczniów i rodziców bardzo serdecznie. Życzyła całej społeczności uczniowskiej siły, zapału i wysokich wyników w nauce w rozpoczynającym się roku szkolnym. Na inauguracji obecny był również pan Sekretarz Gminy Czesław Słodnik który wręczył uroczyście akt mianowania pani Dominice Dynowskiej. Serdecznie gratulując pani Dominice zwrócił się do wszystkich obecnych: nauczycielom życzył zawodowych sukcesów a uczniom owocnej nauki.

• Karta zapisu - ŚWIETLICA

• Drodzy Rodzice, w zakładce Dokumenty na naszej stronie znajduje się karta zapisu na świetlicę oraz regulamin świetlicy.

Aby przejść do wymienionych dokumentów wystarczy kliknąć tutaj --> DOKUMENTY